ZELENA JABUKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZELENA JABUKA

sajt za medicinska pitanja i savete
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Posle skoro 7 godina u studentskom domu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Posle skoro 7 godina u studentskom domu Empty
PočaljiNaslov: Posle skoro 7 godina u studentskom domu   Posle skoro 7 godina u studentskom domu EmptySub Mar 17, 2007 3:25 am

Došao je i taj trenutak kada treba da se konačno iselim iz doma. Moram priznati da mi nije lako posebno što se tome nisam nadao a ni iz razloga što nikad nisam morao da tražim privatan smeštaj što ću sada sigurno morati.

Proveo sam 3 godine u 4.Aprilu i skoro 4 u Studenjaku. I gde ću sad... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 42
Datum upisa : 14.03.2007

Posle skoro 7 godina u studentskom domu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle skoro 7 godina u studentskom domu   Posle skoro 7 godina u studentskom domu EmptyUto Mar 20, 2007 1:14 am

Na klupu u parku ispred studenjaka ima tamo nekih vecitih studenata! Sva sreca ja se zaposlih pa ne moram vise tamo da spavam, ali da te ohrabrim lepo je tamo, mozes da gledas cice kroz prozor!
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Posle skoro 7 godina u studentskom domu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle skoro 7 godina u studentskom domu   Posle skoro 7 godina u studentskom domu EmptySub Avg 11, 2007 6:46 pm

Eto došao je i taj dan da napustim dom 13. jula, na moj rođendan. Istina završio sam i fax u isti dan pa mi odlazak iz doma nije baš najteže pao jer nisam imao vremena od sreće zbog faxa da tugujem za domom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
Sponsored content





Posle skoro 7 godina u studentskom domu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle skoro 7 godina u studentskom domu   Posle skoro 7 godina u studentskom domu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Posle skoro 7 godina u studentskom domu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZELENA JABUKA :: Studentski zivot :: Studentski domovi-
Skoči na: