ZELENA JABUKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZELENA JABUKA

sajt za medicinska pitanja i savete
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Saša

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Saša   Saša EmptyNed Mar 18, 2007 7:07 am

Ovom čoveku se od skora morate obaraćati sa doktore. I ako se od jednog doktora očekuje da bude oličenje perfektne kontrole i pribranosti Saši ne bih smeo da ostavim na čuvanje lomljive stvari kao što su lavor i staklene flaše! Mislim da mu u "posebnim stanjima" drunken nema većeg meraka nego da nešto slomi.

Sašu sam tek upoznao na faxu, sedeli smo zajedno na predavanjima iz hemije komentarišući one ambiciozne studente koji posle svake pauze opkoljuju katedru sa nekim tobož pitanjima pritom uvijajući se i slatko osmehujući prema profesoru. Kad nešto bolje razmislim i setim se tih ljudi zaključim da su pojedini od njih još uvek na drugoj-trećoj godini!

Sa Sašom sam bio i cimer mada se Saša nerado seća tih neprespavanih dana opšeg rasula zvanih Aner-Pajo-Novak-Dale. Posle je otišao, ja bih rekao glavom bez obzira u Penezić gde će trpeti i klonju u hodniku samo da više ne vidi gore pomenutu četvorku.

Generalno tri osnovne stvari koji opisuju Sašu je neodoljiva želja za putovanjem, pevanje starogradskih pesama (nema mu ravana!) i ogromna potreba za ženama.

Treba još pomenuti, što je vredno pažnje da Saša govori nemački, engleski, italijanski i bugarski.

Saša Sasa10
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
Sasa_Dusanov
Stručni savetnik
Sasa_Dusanov


Broj poruka : 2
Godina : 42
Datum upisa : 19.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša EmptyPon Mar 19, 2007 2:14 am

ovaj aner me opisao u detalje,samo je ispustio jos neke stvari..a to su neke koje vezu mene i njega, dakle pevanje jos i sevdalinki raznih, kao sto je: ``ne klepeci nanulama...`` , ``snijeg pade na behar na voce`` i tako dalje, pored toga, neurusiva spona su daleki istorodni geni, koji ukazuju na suludu potrebu za baklavama, tulumbama i urmasicama, koje tetka Semsa najbolje pravi, samo da me Rajna ne cuje:) moja majka inace.. Dalje nezaobilazna bonzita, plava, bez koje ne mogu da izguram dan, makar 3-4 komada.. Ostalo je manje vise tacno, izuzev da se nerado secam uspomena,, priznacete da mi je bilo poprilicno tesko u tom sandzackom cetvorouglu gde se sva sila jugozapada sudara sa mojim temperamentnim jugistokom, i hladovinom Vojvodjanske ravnice u kojoj sam odrasttao..ipak sam preziveo, doduse malo kukavicki kako me optuzuju:) ali mi je Anci i dalje jedan od ili bolje reci, najbolji drug sa faksa.. A da, ja inace sve jedem, i to poprilicno prozdrljivo, izuzev punjenih paprika, od njih mi proradi cir i da prostite podrigujem po 3 dana, ali kod njegoe mame u N.Varosi sam jeo neprevazidjene paprike, tako da sam se tada desenzibilisao na njih, pa ih sada jedem redovno:) eto.. pa sad vi donesite svoj sud:)
Cao Anci, super ti je forum...
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša EmptyPon Mar 19, 2007 5:02 am

Drago mi je da nešto ovako pročitam, to mi jača veru u iskreno prijateljstvo ali i daje nadu da verujem da postoje ljudi zaista vredni istinske pažnje kao što je to Saša!

Inače Sale dobio si titulu (ispod tvog imena) Stručnog savetnika tako da ako nešto zapne na polju medicine zovem te u pomoć.

Razmišljam se da otvorim i posebni odeljak-Seksologija za koji verujem da bi bio odličan urednik!
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
Sasa_Dusanov
Stručni savetnik
Sasa_Dusanov


Broj poruka : 2
Godina : 42
Datum upisa : 19.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša EmptyPon Mar 19, 2007 1:51 pm

Ti znas da ja volim da me hvale ljudi, ali od ovoga moze i da se nastrada:)) A za seks sta da ti kazem, javicu ti telefonom, pa ti pisi kao u svoje ime:)) pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vrsac
Prolaznik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša EmptyPon Mar 19, 2007 11:42 pm

Pa ajde i ja da se oglasim,posto niko drugi nece:) kul neki lik ovaj Dottor Sasa:)
Nazad na vrh Ići dole
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 42
Datum upisa : 14.03.2007

Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša EmptyUto Mar 20, 2007 1:17 am

Ma nego sta nego kul lik, al' je zaboravio da kaze sto mu je Nova Varos ostala u tako lepom secanju!Smile Zato sto zamalo nije slupao Anerov auto!!!Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Saša Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša   Saša Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Saša
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZELENA JABUKA :: Slobodni kutak :: Članovi foruma-
Skoči na: