ZELENA JABUKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZELENA JABUKA

sajt za medicinska pitanja i savete
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OGOVARAMO ADMINISTRATORA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 42
Datum upisa : 14.03.2007

OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty
PočaljiNaslov: OGOVARAMO ADMINISTRATORA   OGOVARAMO ADMINISTRATORA EmptySre Mar 14, 2007 11:38 pm

Pa ovaj nas administrator je mnogo los! Internet mu je postao opsesija, stalno otvara nove sajtove, a devojke trazi samo preko chat-a! Evo obecavam ti, internet manijace, napravicu ti jednu virtuelnu zenu koja ce u svemu da te slusa! ZLOCA Very Happy Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty
PočaljiNaslov: Re: OGOVARAMO ADMINISTRATORA   OGOVARAMO ADMINISTRATORA EmptyČet Mar 15, 2007 1:11 am

Moram ti priznati da si u pravu! Sedim danas i ucim moju hirurgiju a misli mi lete na ovaj forum! A za devojku...pa nek izgleda kao ova sa pocetne strane sto nosi plavo hirursko odelo i ja bih bio prezadovoljan! A ako bi jos nosila zelenu jabuku sa sobom pa mojoj sreci ne bi bilo kraja!
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 42
Datum upisa : 14.03.2007

OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty
PočaljiNaslov: Re: OGOVARAMO ADMINISTRATORA   OGOVARAMO ADMINISTRATORA EmptySub Mar 17, 2007 12:15 am

Pa naravno da sam u pravu, ja ne mogu da ne budem u pravu ne zaboravi da sam ja BEZOBRAZNA i da nisam imala crveni vatrogasni autic!!!
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty
PočaljiNaslov: Re: OGOVARAMO ADMINISTRATORA   OGOVARAMO ADMINISTRATORA EmptySub Jun 14, 2008 6:04 pm

aner
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
Sponsored content





OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty
PočaljiNaslov: Re: OGOVARAMO ADMINISTRATORA   OGOVARAMO ADMINISTRATORA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OGOVARAMO ADMINISTRATORA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZELENA JABUKA :: Slobodni kutak :: Članovi foruma-
Skoči na: