ZELENA JABUKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZELENA JABUKA

sajt za medicinska pitanja i savete
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nikola

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Nikola   Nikola EmptyPet Mar 16, 2007 2:07 am

Moj 15-i cimer (stvarno 15, izbrojao sam!). Prvi put je došao u moju sobu sa nekim blokčićem u ruci da se raspita šta je loše u sobi i posle ozbiljne analize popisanih detalja o svim sobama doneo je odluku da bude moj cimer! Koliko bih izgubio da je otišao u neku drugu sobu... Rolling Eyes

Kad razmisljam o Nikoli stvarno mi padaju na pamet samo najluđe situacije sa Nikolom ali neću o njima pošto on nikad neće da prizna da su se desile (šamar u autobusu i sl.).

Nikola voli da peva a Boga mi i da svira. Zna sve starogradske pesme, istina sa notama. Kako i ne bi kad ima sve potrebne rekvizite od sintisajzera i drvenog postolja za isti, barske stolice i držača za note. Omiljeno jelo mu je pizza i Coca-Cola!

Nikola je asistent na Poljoprivrednom fakultetu, uskoro će postati i doktor nauka jer je upisao i doktorske studije.

I da, da ne zaboravim, sviđa mu se jedna moja drugarica. Ja neću reći koja je u pitanju, nek sam kaže. I love you

Nikola Nikola10
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptySub Mar 17, 2007 12:24 am

Ivana je u pitanju:) he,he,he
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptySub Mar 17, 2007 3:19 am

Šta li ovo nema Nikole...

Da se nije naljutio što Ivana nije htela da dođe u Lazarevac?
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
nikpop
Prolaznik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptyUto Mar 20, 2007 1:34 pm

Ja se nikada u zivotu nisam naljutio. To znaju svi. Mogu da me udaraju, biju, mrze, deru se na mene, vredjaju, ali ja sve to sa smeskom ispratim. Smile) Ne prilici to doktoru nauka. Moje omiljeno jelo nije Coca Cola i pizza, vec pecurke bukovace sa origanom, a od voca najvise volim ananas i jabuke. Ako govorimo o gaziranom picu, Cocka je moj izbor a ne Coca Cola. To sto se meni neko svidja je moja stvar, moj problem i moja briga. A administrator se izgleda dobro pobrinuo da sve clanove foruma obavesti o svemu. A druga stvar, ko je uopste pominjao Lazarevac? Caos...
Nazad na vrh Ići dole
nikpop
Prolaznik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptyPon Mar 26, 2007 9:40 pm

Zasto ispred mg imena, u ovom odeljku "Clanovi foruma" stoji neki znak ili sta vec?
Nazad na vrh Ići dole
Aner
Admin
Aner


Broj poruka : 31
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptyUto Mar 27, 2007 12:47 am

Kakav znak? Shocked Je li narandžast? Ako jeste to je znak da u toj temi ima napisano nešto novo što nisi pročitao! Ako nije...objasni kakav je i zašto ti smeta!

Juče sam ti pomeri temu o sajmu u odeljku za izlaske i dobar provod i ti danas ponovo stavio istu temu ovde! Pa ti si nemoguć... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://aner.editboard.com
bezobrazna
Prijatelj Admina



Broj poruka : 16
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2007

Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola EmptyUto Mar 27, 2007 8:42 pm

Ma zeza te administrator, nece da ti kaze da taj znak znaci obavezno pogledati jer je zanimljiva, intrigantna tema! Ma ne ljuti se znas da on stalno zeza! Twisted Evil Very Happy Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nikola Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola   Nikola Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nikola
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZELENA JABUKA :: Slobodni kutak :: Članovi foruma-
Skoči na: